Fundico – Bonus 275zł za rozpoczęcie inwestycji w “małe TSUE”

Cze 1, 2020 Inwestycje, Biznes
fundico bonus 275zł inwestycje tsue

Fundico – sposób na inwestycje

Fundico to dość ciekawy sposób na inwestowanie pieniędzy. Firma pozyskuje kredytobiorców, którym to należy się zwrot prowizji za przedwcześnie spłacony kredyt. Następnie proponuje swoim inwestorom odkupienie pakietu wierzytelności wraz z ustaloną ceną, stopą zwrotu oraz okresem zwrotu. Kolejno Fundico prowadzi sprawę przeciwko bankowi w trybie reklamacji, polubownie, bądź sądownie – jednak w tym wypadku inwestor nie jest stroną. Finalnie inwestor otrzymuje wynagrodzenie z poczynionej inwestycji z określną stopą zwrotu na swój rachunek bankowy.

Czym jest małe TSEU?

“Małe TSUE”, a więc wyrok z września 2019 roku, który miał duże znaczenie dla polskich banków. Wyrok ten dotyczył konieczności zwrotu przez bank proporcjonalnej kwoty wszystkich kosztów poniesionych w związku z przedwcześnie spłaconą pożyczką (w przypadku zaistniałej sytuacji).

Artykuł na temat “małego TSUE” w portalu Rzeczpospolita.

Fundico bonus 275zł na start

Fundico przekazuje bonus powitalny dla nowych inwestorów w kwocie aż 275zł na początek. Wystarczy sama rejestracja z polecenia w Fundico i pierwsza inwestycja środków w programie. Polecający musi dokonać inwestycję na kwotę minimum 200zł (zgodnie z regulaminem), by móc odebrać swój bonus 275zł. Po dokonanej inwestycji bonus jest od razu naliczony w programie (na koncie użytkownika).

ZAREJESTRUJ SIĘ W FUNDICO – NACIŚNIJ TU

Po dokonanej rejestracji wchodzimy w “profil inwestora” i uzupełniamy pole związane z naszym nazwiskiem i numerem rachunku do wypłaty.

Regulamin Fundico

Oprócz zarabiania w Fundico dzięki inwestycjom możemy również zarabiać i czerpać dochód pasywny z poleconych przez nas inwestorów. Regulamin Fundico wygląda następująco:

§ 4 Zasady uczestnictwa

 1. „Polecający” otrzymuje od Organizatora kupon w wysokości 275 zł.
 2. „Polecony” otrzymuje od Organizatora kupon w wysokości 275 zł.
 3. Za każdą rejestrację w systemie FUNDICO „Poleconego”, „Polecający” otrzymuje 100 zł.
 4. Za każdą inwestycję zrealizowaną przez „Poleconych” (poziom 1), „Polecający” otrzymuje prowizję w wysokości 5% wartości zysku z inwestycji.
 5. Za każdą inwestycję zrealizowaną przez znajomych „Poleconych” (poziom 2), „Polecając” otrzymuje prowizję w wysokości 5% wartości zysku z inwestycji.
 6. Za każdą inwestycję zrealizowaną przez znajomych znajomych „Poleconych” (poziom 3), „Polecający” otrzymuje prowizję w wysokości 5% wartości zysku z inwestycji.
 7. Polecenie rejestracji odbywa się za pomocą spersonalizowanego linka, który jest dostępny dla „Polecającego” w jego koncie użytkownika.
 8. Warunkiem koniecznym otrzymania wynagrodzenia dla „Polecającego” określonego w § 4 ust. 1, 2, 3, 4, 5, 6 jest łączne spełnienie następujących wymogów:„Polecający” uzupełnił rachunek bankowy w koncie użytkownika.
 9. „Polecający” dokonał minimum jednej dowolnej inwestycji powyżej 200 zł dostępnej naportalu www.fundico.eu.
 10. Aktualny stan zgromadzonych środków z tytułu poleceń znajduje się w koncie użytkownika.
 11. Wypłata środków zgromadzonych przez program poleceń odbywa się na żądanie„Polecającego” poprzez wybór przycisku „Wypłacaj” w koncie użytkownika.
 12. Organizator ma 3 dni na wypłatę środków na konto „Polecającego”.

Jak zainwestować w Fundico?

Pragnąc dokonać inwestycji w Fundico należy po założeniu konta nacisnąć w dział “inwestycje” i wybrać jedną z dostępnych na liście. W wypadku braku dostępnych w tym momencie żadnych inwestycji warto napisać maila z prośbą o propozycję takowej na adres: biuro@fundico.eu , bądź skontaktować się na numer telefonu podany na stronie. Podaj swoją nazwę użytkownika i napisz, o jaką jakiego rzędu inwestycję wnosisz w programie.

Czas wypłaty

Po spełnieniu warunków, czas wypłaty środków z konta użytkownika w Fundico wynosi do 3 dni roboczych, a przelew realizowany jest na konto bankowe wskazane w panelu użytkownika.

Zrzut ekranu panelu inwestycyjnego Fundico.

ZAREJESTRUJ SIĘ W FUNDICO – NACIŚNIJ TU

Przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *