Dlaczego procesy magazynowe pełnią kluczową rolę w działalności sklepu internetowego?

Cze 27, 2020 Technologie, Biznes, Inwestycje
usługi magazynowe warszawa

Kiedy prowadzisz sklep internetowy najważniejszy jest dla Ciebie oczywiście Klient, jednak ten będzie zadowolony tak długo, jak długo będziesz w stanie zapewnić mu odpowiedniej jakości produkty, a cały proces od zakupu do dostarczenia zamówienia przebiegać będzie bez zarzutu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zadbanie o tę sferę działalności Twojego sklepu. Czy towar jest odpowiednio składowany? Czy masz pewność, że zostanie odpowiednio zapakowany i przygotowany do wysyłki? Czy w razie potrzeby istnieje możliwość skompletowania niestandardowego zestawu?

Wszelkie operacje i procesy magazynowe muszą być wykonywane precyzyjnie i zgodnie ze specyfikacjami zamówień. Żeby być pewnym tego, że rzeczywiście wszystko działa, jak należy, potrzebny jest Ci magazyn z obsługą. Warszawa, jako stolica, a co za tym idzie, miasto z dostępem do najważniejszych dróg szybkiego ruchu w kraju, jest idealnym miejscem do poszukiwań dobrego magazynu. W końcu warto, by Twoje produkty znajdowały się w optymalnej lokalizacji, z której łatwo dostarczyć je do każdego zakątka kraju. 

Wysokiej klasy magazyn z obsługą – Warszawa i cała Polska na wyciągnięcie ręki

Dogodna lokalizacja to nie wszystko. Sprawne magazynowanie wymaga doświadczenia i zorganizowanej struktury podejmowanych działań, tak by wszystkie operacje i procesy magazynowe były wykonywane bez możliwości pomyłki. Polska firma Trans-Tok działa na rynku już od ćwierć wieku, a obecnie posiada dwa centra magazynowe zlokalizowane w pobliżu Warszawy, co daje łącznie 20 tys. m2 powierzchni magazynowej w najwyższym możliwym standardzie, A+. 

Profesjonalne magazynowanie w najwyższym standardzie

Magazyny Trans-Tok znajdują się w pobliżu najważniejszych połączeń komunikacyjnych, a każda placówka jest obsługiwana przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Te dwie lokalizacje to:

  • Macierzysz – w pobliżu magazynu znajdują się węzeł Konotopa i droga ekspresowa S8. Powierzchnia magazynowa: w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2 dostępnych jest 10.000 miejsc paletowych. 
  • Ożarów Mazowiecki – przy drogach nr 718 i nr 92. Powierzchnia magazynowa: 13.100 m2, niezależna chłodnia 400 m2. Dodatkowo magazyn jest wyposażony w klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

W obu placówkach procesy magazynowe są precyzyjnie wykonywane przez specjalistyczną kadrę. Przyjęcie oraz wydanie towaru odbywa się wraz z obowiązkową kontrolą jego jakości i ilości oraz innych parametrów zleconych przez Klienta. Wykorzystuje się do tego:

  • skanowanie w procesie przyjmowania towarów i sprawdzania wydań towaru,
  • możliwości identyfikacji danych z etykiet,
  • pełną dokumentację procesów magazynowych (możliwość generowania wszelkiego rodzaju dokumentów magazynowych oraz handlowych).

Magazynowanie rozmaitych materiałów, również ADR

W magazynach Trans-Tok magazynowane są różnego rodzaju materiały przemysłowe, jak również materiały niebezpieczne ADR, w tym alkohole. Na potrzeby magazynowania towarów spożywczych, które wymagają odpowiednio niskiej temperatury, wygospodarowano 500 m2 powierzchni magazynowej na potrzeby chłodni. 

Obecnie Trans-Tok obsługuje 120 stałych Klientów w ramach długoterminowej logistyki kontraktowej, co świadczy o wysokiej jakości prowadzonych działań z zakresu magazynowania. 

Przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *