Fame MMA – Poznaj Najlepsze Ciekawostki o Federacji!

Lip 8, 2023 Sport

Rynek federacji freak fightowych to istna walka o to, kto okaże się znaczący, a kogo widzowie postanowią odrzucić. Nic dziwnego, że taka rywalizacja wciąż trwa, gdyż na szczycie wszystkich organizacji od lat mieści się nikt inny, jak FAME MMA. Owa federacja jest w stanie zebrać na swoich wydarzeniach tabuny ludzi. Co jednak o niej wiemy? Poznajcie najlepsze ciekawostki dotyczące największego rywala wszystkich gal typu freak fight!

FAME MMA – Charakterystyka Federacji

Pierwszym aspektem, na którym koniecznie powinniśmy się skupić, jest charakterystyka federacji. W tym celu warto przenieść się do przeszłości, a dokładniej do roku 2018, kiedy to Fame MMA założono. Dokładna data tej historycznej chwili opiewa na 22 maja. Siedzibą freak fightowego giganta jest miasto Swarzędz. Jest to niewielka miejscowość w województwie wielkopolskim, którego liczba mieszkańców delikatnie przekracza 30 000.

Na dodatek jest to siedziba gminy miejsko-wiejskiej Swarzędz i leży nad Jeziorem Swarzędzkim. Wartym wspomnienia faktem, w zakresie ciekawostek jest to, że prezesem całej organizacji jest oczywiście Krzysztof Rozpara. Wiele osób nie ma o tym pojęcia i sądzi, że tę posadę dzielą Wojtek Gola wraz z Michałem “Boxdelem” Baronem. Dla osób, które nie mają pojęcia, czym zajmuje się Fame, warto przedstawić ich krótki opis.

Mianowicie, federacja skupia się na organizacji gal, podczas których dochodzi do sportowych pojedynków pomiędzy youtuberami, celebrytami, raperami, influencerami oraz innymi gwiazdami internetu i nie tylko. Jakiś czas temu, organizacja ogłosiła swoje nowe oblicze, poprzez które chce dotrzeć do miast, w których jeszcze nie działała. Fame Mma 20 karta walk jest już dostępna dla wszystkich oczekujących odbiorców!

Najpopularniejsi zawodnicy Fame MMA!

Wiele osób, które decydują się na oglądanie freakowych gal, decyduje się na to ze względu na popularnych zawodników. Jednym z najczęściej walczących i jednocześnie najpopularniejszych uczestników jest były członek Teamu X – Marcin Dubiel. Mężczyzna na swoim instagramowym koncie zgromadził aż 2 miliony obserwujących! Działa zarówno na Instagramie, Tik Toku, jak i YouTubie, a jego walki od dłuższego czasu kończą się samymi sukcesami.

To jednak nie koniec popularnych nazwisk, które mają dużą rolę w tej organizacji. Nie można tutaj nie wspomnieć o Pawle Tyburskim, którego umiejętności to zdecydowanie wysoki level. W ostatnich latach swojej kariery sportowej może pochwalić się niemal samymi zwycięstwami. Jest jednym z najmocniejszych ogniw w FAME MMA, dlatego też możemy się domyślać, że organizacja niechętnie odda go innej gali.

Mówiąc o największych gwiazdach Fame MMA, nie można pominąć oczywiście Amadeusza Ferrariego. Ta kontrowersyjna postać jest w stanie nie tylko pokazać zamieszanie w trakcie konferencji. Widząc go w oktagonie, nie ma mowy, że stwierdzimy u niego brak umiejętności. Oczywiście jego postać sama w sobie ma różny odbiór, natomiast fani federacji chętnie go oglądają z powodu ciekawych występów i charyzmy.

Fame Mma REBORN – Gdzie i o której?

Wiele osób już nie może się doczekać kolejnych wydarzeń związanych z Fame MMA. Nic dziwnego, gdyż każda ich gala przynosi ze sobą masę fizycznych i internetowych widzów. Według oficjalnych informacji ze strony federacji ma się ona odbyć już w piątek 06 grudnia 2023 na Łódzkiej Atlas Arenie. Według federacji bilety wstępu na wydarzenie zostały już całkowicie wyprzedane. Na szczęście można je oglądać przez zakup PPV.

Dzięki wersji Friday Arena organizatorzy chcą dotrzeć do rozmaitych polskich miast. Na ten moment wymienili przede wszystkim Bydgoszcz, Szczecin, Płock, jak również Warszawę. Dla tych, którzy czują niedosyt, Fame zapewnia, że to nie koniec docierania do nieodwiedzanych wcześniej lokalizacji. Mamy nadzieję, że te ciekawostki przybliżyły was do popularnej freakowej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *