Karta Curve – Fintech przyszłości

Lip 6, 2020 Biznes, Inwestycje, Technologie
karta curve - promocja z bonusem

Coraz popularniejszym zjawiskiem jest oferowanie gotówki za otworzenie konta w banku. Jest to doskonała forma reklamy, a także próba zachęcenia klientów do dłuższego korzystania z proponowanych usług. Od jakiegoś czasu “Curve” oferuje użytkownikom ich mobilnego portfelu szybki zarobek online, w postaci 5 funtów. Jest to świetna możliwość, aby przy małych nakładach pracy zdobyć bonus Curve.

Co to jest Curve?

Curve jest to mobilny portfel, w którym mamy możliwość zapisywania danych wszystkich posiadanych kart płatniczych. Umożliwia bezpłatne wydanie karty Mastercard w postaci fizycznej. W końcu nie będzie nam potrzebny smartfon wyposażony w NFC. Dzięki Curve jesteśmy w stanie bez problemu przewalutować nawet do 500 funtów. Jest to również po prostu szansa na szybkie pieniądze- 25 zł premii na start, a co ważne, promocja jest bezterminowa. Co ciekawe, dostawa karty Curve jest zupełnie za darmo, brak jest opłat za użytkowanie karty i aplikacji Curve, a także nie trzeba płacić prowizji za transakcje bezgotówkowe w walucie karty.

Promocja Curve- na czym polega?

Promocja Curve nie należy do skomplikowanych, tak więc wystarczy kilka minut, aby ją zrealizować. W celu odebrania 5 funtów premii musimy wpisać odpowiedni kod promocyjny, a później wykonać jedną dowolną transakcję za pomocą karty Curve. Mamy na to dokładnie 7 dni od momentu wpisania kodu. Płatność możemy dokonać w sklepie stacjonarnym lub w sklepie online. Nie pobierane są żadne opłaty z tytuły wykonania transakcji bezgotówkowych. Premia zostanie wypłacona w formie 500 punktów, które są równoważne z 5 funtami. Co ciekawe, jeśli polecimy tę aplikację znajomym, dostaniesz dodatkowe 5 funtów za każdą osobę, którą zachęcisz.

Jak wypłacić pieniądze z Curve?

W każdym miesiącu można wykonać do 10 darmowych wypłat z bankomatu. Jednakże równie dobrze możemy trzymać pieniądze na bonus karcie, zrobić zakupy za odpowiednią kwotę i opłacić je za pomocą karty bez wypłacania gotówki.

Oszczędność- 1% moneyback.

Co ciekawe, możliwość zarabiania jest podwójna. Z jednej strony można uczestniczyć w programie moneyback, a z drugiej strony w programie Curve Cash, który zapewnia 1% zwrotu u wybranych partnerów. Nowi użytkownicy mogą cieszyć się z naliczanych punktów przez 3 miesiące. Do wyboru mamy ponad 100 sklepów, niektóre z nich działają niestety jedynie na terytorium Wielkiej Brytanii. Jednakże warto wyróżnić część z tych, które znajdują się w Polsce i są doskonale znane: Amazon, Apple, Starbucks, Tesco, Lidl, Zara, Media Markt, Booking.com, Netflix, Spotify, BP, UBER, Carrefour czy IKEA. 

Curve jak usunąć konto?

Jeśli po skorzystaniu z bonusu uznasz, że dalsze posiadanie karty i aplikacji jest zbędne, w każdej chwili możesz temu zaradzić. Konto możemy zamknąć na dwa sposoby: albo znajdując odpowiednią opcję w aplikacji, albo pisząc wiadomość na maila support@imaginecurve.com. Musi być ona w języku angielskim, a w treści trzeba dokładnie napisać, czego oczekujemy od supportu. Co ważne, wiadomość najlepiej wysyłać z maila, który jest zarejestrowany w ich systemie, wówczas cały proces będzie trwał zdecydowanie krócej.

Przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *