Musisz coś wydrukować? Możesz zlecić wydruki online i odebrać je w domu

Cze 19, 2020 Biznes, Technologie
biznes jakim jest drukarnia internetowa

W sytuacji pandemii okazuje się, że te firmy, które przeniosły swoje usługi do internetu, mocno zyskują. Chętniej zamawiamy rozmaite produkty online, a restauracje rozpoczęły dowóz z bezdotykową dostawą pod drzwi. Korzystamy z usług, które są w ofercie od dawna, ale dopiero teraz wystąpiło na nie realne zapotrzebowanie. Nie mówiąc już o tym, że tak jest zazwyczaj zdecydowanie wygodniej. Podobnie ma się sprawa z drukiem – niezależnie, czy potrzebujemy małego czy dużego nakładu!

Druk online to usługa, której założenia są bardzo proste – przygotowujesz projekt wydruku według określonej specyfikacji, przesyłasz go mailem, uzgadniasz szczegóły i wycenę, a następnie czekasz na realizację. Po wszystkim możesz odebrać zlecenie osobiście albo wybrać opcję przesyłki i nawet nie ruszać się z domu! Jak przygotować wydruki online dowiesz się na witrynie drukarni.

Profesjonalna i tania drukarnia internetowa

Wrocławska Drukarnia KiD oferuje rozsądne ceny za usługi wysokiej jakości, które – co szczególnie istotne w tej dziedzinie – nie każą na siebie długo czekać. Czas wykonania zlecenia jest niezwykle korzystny, czym powinna cechować się każda profesjonalna drukarnia. Online uzgadniamy cały kształt zlecenia i – jeśli mieszkamy we Wrocławiu lub okolicach – czekamy na dzwonek na drzwi! Jeśli zaś zamawiamy z innego miejsca w Polsce, to Drukarnia KiD obsługuje korespondencję masową, czyli spakowanie wydruków w koperty i dostarczenie ich na pocztę.

Druk online – cyfra i offset

W kwestii samej techniki druku, Drukarnia KiD oferuje sporo. Plakaty, etykiety, naklejki, ulotki, wizytówki czy papier firmowy – wszystko jest drukowane w wysokiej jakości techniką cyfrową bądź offsetową. Jeśli chodzi o druk niskonakładowy, odpowiednim rozwiązaniem będzie druk cyfrowy. Drukarnia KiD to profesjonalna, ale jednocześnie tania drukarnia internetowa, która oferuje bardzo niską cenę pojedynczej ulotki wykonanej tą techniką. Jeśli jednak zależy nam na druku wysokonakładowym, to technika offsetowa będzie wydajniejsza. W Drukarni KiD możemy drukować w ten sposób do formatu B1, a każde zlecenie może otrzymać certyfikowane cyfrowe proofy dla zachowania ciągłości jakości w całym nakładzie.

Druk pigmentowy, papier adhezyjny i inne udogodnienia

W przypadku drukowania np. plakatów, kiedy mamy pewność, że ewentualni odbiorcy będą obcować z nimi z bliskiej odległości, stosuje się druk pigmentowy w celu zwiększenia jakości. Jeśli zaś drukujemy plakaty, których nie będziemy mogli przylepić taśmą, to proponujemy druk na papierze adhezyjnym (naklejki z klejem niebrudzącym). Reklamy drukowane w ten sposób można spotkać np. w aptekach. Drukarnia KiD w swojej ofercie ma również druk akcydensowy, czyli realizowanie druków użytkowych i okolicznościowych.

Drukarnia internetowa dla klientów z Wrocławia i okolic

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość, rozsądną cenę, a przede wszystkim czas, to możliwość zlecania wydruków online jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo, jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicy, to Drukarnia KiD we własnym zakresie zapewnia dowóz zamówionych materiałów pod drzwi.

Przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *