Promocje bankowe – nowy sposób na zarabianie?

Lip 15, 2020 Biznes, Inwestycje
zarabianie na aktualnych promocjach bankowych

Zakładając konto w banku, wciąż mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że taka decyzja może być także źródłem dodatkowej gotówki – i to nierzadko całkiem sporej. Oferowane przez coraz większą liczbę instytucji promocje bankowe mają na celu zachęcić nowych klientów do skorzystania z ich usług. Ponieważ konkurencja na rynku jest coraz większa, banki gotowe są proponować potencjalnie zainteresowanym osobom coraz lepsze bonusy przyznawane za przetestowanie ich produktów. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? Przyjrzyjmy się, jakie są aktualne promocje bankowe lipiec 2020. 

Aktualne promocje bankowe za rejestrację konta

Istnieje wiele instytucji finansowych pragnących zainteresować nowych klientów swoją ofertą.

W lipcu 2020 niezwykle ciekawą ofertę przygotował Alior Bank. Za samo otwarcie konta proponuje on nowym użytkownikom aż 100 złotych bonusu bez dodatkowych warunków – zarabianie na bankach możliwe jest tutaj jedynie dla osób, które dokonają rejestracji w programie do końca lipca, a także podpiszą umowę o prowadzenie rachunku do końca sierpnia. Wypłata środków nastąpi w ciągu kolejnego miesiąca kalendarzowego. Jest to typowa promocja zarabiaj na bankach, dlatego do zdobycia jest też druga nagroda – 25 zł wypłacane co miesiąc przez 8 miesięcy. Aby ją zdobyć należy zasilić konto na łączną kwotę 1500 zł, zalogować się do aplikacji mobilnej, a także wykonać przynajmniej 3 przelewy kartą.

Również inne banki organizują w zamian za nowo otwarte konta bankowe promocje. Przykładem jest Bank Millenium, którego klient może zdobyć do 200 złotych za prowadzenie konta. Aby ta konto osobiste promocja doszła jednak do skutku, należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim niezbędne jest bycie nowym klientem banku. Do dnia 31 sierpnia należy zawrzeć z bankiem umowę (można to zrobić przez internet) i aktywować aplikację mobilną. Następnie, we wrześniu, październiku i listopadzie należy zasilić konto kwotą przynajmniej 1000 złotych i dokonać płatności blikiem.

Nie są to, rzecz jasna, jedyne promocje w bankach. Zachęcamy do zainteresowania się tematyką takich promocji, ponieważ pozwalają one na zgarnięcie solidnego bonusu gotówkowego. Pamiętać należy jednak, że wszystkie promocje kont bankowych mają swoje oddzielne zasady, dlatego to, że udało nam się uzyskać bonus w jednej instytucji nie znaczy, że będzie to miało miejsce także w drugiej.

Dlaczego warto zaakceptować promocje banków przy zakładaniu konta?

Choć na pierwszy rzut oka regulaminy takich ofert wydają się skomplikowane, w rzeczywistości wcale takie nie są. W większości przypadków wystarczy posiadać stałe źródło dochodów, aby móc cieszyć się dodatkową gotówką. Zawsze przecież można przelać niezbędna kwotę z posiadanego już konta bankowego na nowe. Promocje konta bankowe nie posiadają wymogów dotyczących tego, skąd pochodzić ma taka gotówka.

Konta promocje są nie tylko okazją do zgarnięcia dodatkowej gotówki, ale możliwością zapoznania się z ofertą banku. Niewykluczone, że właśnie w ten sposób spotkamy się z usługą, która z jakiegoś powody przypadnie nam do gustu. Banki proponują przecież wiele usług dodatkowych, a promocyjne oferty bankowe są świetnym sposobem na wypróbowanie ich.

Podsumowując, nie warto odwracać się plecami do naprawdę korzystnej propozycji, jaką są promocje bankowe 2020. Za ich pomocą zarobić można sporo gotówki (nawet do kilku tysięcy złotych miesięcznie), a także przetestować unikalne możliwości niektórych banków. Promocje najlepszych banków cechują się łatwymi do spełnienia zasadami, dlatego skorzystać z nich będzie mogła większość osób.

Przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *