Zarobek przez internet, czyli najlepsze sposoby na pracę online!

Paź 10, 2020 Biznes, Praca, Technologie
zarabianie online przez internet

Wielu z nas nie raz zastanawiało się nad alternatywą zarobkową do pracy na etacie i tu nam przychodzi z pomocą internet. Mamy tyle możliwości zarobku w sieci w dzisiejszych czasach więc dlaczego mamy z tego nie korzystać? 

Niżej przedstawię Ci najbardziej opłacalne sposoby na dodatkowy dochód. Wszystkie te patenty są przetestowane przez nas, dlatego wiemy o czym piszemy! 

1. Zarabianie na blogu. 

Jest to jeden z popularniejszych i bardziej opłacalnych sposobów na zarobek, jednak wymaga poświęcenia czasu i systematyczności. 

Co trzeba zrobić? 

a) Założyć bloga: możesz to zrobić na darmowych stronach typu Blogger, Wix.com albo darmową wersje WordPressa. 

Natomiast jeśli jesteś pewien, że chcesz się zająć blogowaniem i jesteś w stanie zapłacić za własną domenę i hosting to WordPress, w wersji płatnej, jest dobrym rozwiązaniem, gdyż obecnie jest najbardziej intuicyjny i bardzo popularny, dzięki czemu możesz znaleźć dużo szkoleń w internecie na temat tworzenia strony na tym panelu. 

b) Zastanów się, jakie treści chcesz tworzyć na swojego bloga, ponieważ temat musi być interesujący i często wyszukiwany przez użytkowników Internetu. 

Sprawdź ile jest wyszukiwań danej frazy w Google na serwisie neilpatel.com i sprawdź, czy warto pisać na wybrany przez siebie temat.

c) Systematyczne tworzenie wpisów. To ważne z tego względu, że dobry content przyciąga uwagę czytelnika. 

d) Zyskaj grono odbiorców i zdobywaj popularność. Promuj swojego bloga na grupach i forach oraz zainteresuj się pozycjonowaniem swojej strony w Google. 

e) Zarabiaj na reklamach i linkach polecających. Zarobki zależą od ilości wejść i kliknięć w reklamę na Twojej stronie! 

2. Programy partnerskie.

Programy partnerskie to serwisy, które oferują zarabianie na danych produktach przez polecanie ich. 

Na pierwszy rzut oka to może się wydawać dla Ciebie trudne, ale wcale takie nie jest! 

Nie musisz być osobą popularną, aby móc zarabiać na polecaniu. Nie musisz wypisywać do znajomych, aby koniecznie weszli w Twój link. Na polecaniu programów partnerskich bardzo pomaga blog, własna strona, specjalne konto na Instagramie bądź strona na Facebooku, na której będziesz dodawał wpisy np na temat zarabiania online, finansów i przy okazji polecał produkty finansowe. Poleca się je przez unikalny kod wygenerowany w danym programie partnerskim. Skup się na dobrym contencie (zawartości i jakości) postów, które dodajesz, a pozyskasz klientów.

Znane programy partnerskie, które polecamy:

1) Ebroker Partner – jedna z najpopularniejszych sieci afiliacyjnych, która daje możliwość zarobku na polecaniu kont bankowych, pożyczek, sklepów internetowych itp.  Tutaj dostajemy 50zł już za samo założenie konta! 

2) Leadstar – sieć podobna do Ebroker, jedna z moich ulubionych ponieważ jej zaletą jest szybkie rozliczenia programów, które się poleca.

3) Ceneo – portal, który płaci Wydawcom za umieszczanie linków do zakupów na swoim blogu.

4) CupSell.plserwis, gdzie możesz kupować i tworzyć swoje własne koszulki, nadruki itp. Za każdą osobę, która kupi rzecz stworzoną przez Ciebie, otrzymasz prowizję. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat programów afiliacyjnych i zarabiania na nich,  napisz do nas na maila rekinzarobkow@gmail.com.

3. Płatne wypełnianie ankiet.

Wypełnianie ankiet to sposób dla osób, które mają mało czasu i chcą dorobić sobie niewielkie, dodatkowe pieniądze. 

Jest wiele serwisów oferujących płatne ankiety, aby badać opinie publiczną. 

Ten zarobek jest bardzo popularny wśród początkujących w zarabianiu przez Internet dlatego, że nie wymaga doświadczenia. 

Możesz zerknąć na takie strony jak: opinie.pl czy ysense.com oraz poszukać innych serwisów.

4. Szybkie sposoby zarobku na fintechach i rozwijających się firmach. 

Ostatnio bardzo popularne jest zarabianie na promocjach typu “Poleć znajomemu”.

Firmy, które dopiero wchodzą na rynek często korzystają z opcji “marketingu szeptanego”. Polega to na tym, że firma zamiast wydawać na reklamę w mediach, woli wynagrodzić

osoby, które polecą ich usługi swoim znajomym. Wtedy osoba polecająca i polecona dostają kilkadziesiąt złotych w ramach bonusu. 

Jest to korzystne dla obu stron. Firma zyskuje potencjalnego klienta, a my zyskujemy pieniądze, które możemy pomnażać, polecając. 

Warto tu sprawdzić naszą zafuaną z wypisanymi tego typu zarobkami: rekinzarobkow.pl

W zakładce “Sposoby Szybkiego Zarobku” znajdziesz aktualne premie pieniężne. Często aktualizujemy i dodajemy nowe, sprawdzone sposoby na dorobienie.!

Zarobiło z nami już ponad 300 osób, które systematycznie odbierają bonusy z polecanych przez nas metod. 

5. Tłumacz tekstów.

Znasz jakiś język na dobrym poziomie? To super bo możesz na tym zarobić!

Na wielu stronach znajdziemy oferty pracy jako tłumacz tekstów. Dostaniemy 20-30 złotych za przetłumaczenie mniej więcej 1 strony z polskiego na angielski bądź niemiecki. Stawki są o wiele wyższe, gdy trudniej znaleźć osobę biegle mówiąca w danym języku. Za przetłumaczenie strony z polskiego na fiński możemy dostać nawet 130 zł!

Zleceń możemy szukać na takich portalach jak: pracuj.pl, pracaonline.net, OLX czy useme.com. 

Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie z wymienionych przez nas sposobów na zarobek online! Zastanów się, ile możesz poświęcić czasu na dodatkową pracę oraz w czym jesteś dobry albo w czym chcesz się rozwijać. 

Przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *